Sari la continut
Kruger&Matz
Meniu & categorii
Ai uitat parola?

Categorii

COD PRODUS: KM0660CR

Casti Audio Kruger&Matz (Cires)

Casti Audio Kruger&Matz (Cires)
249.90 Lei

Livrare in 1-2 zile lucratoare. Transport 19.99 Lei, gratuit de la 300 Lei. Conditii de livrare Retur produse

Disponibilitate
DA
Brand
Kruger Matz

Produsul beneficiaza de garantia legala de conformitate de 2 ani de la livrare pentru persoane fizice si de garantia de 1 an de la livrare pentru persoane juridice. Drepturile dumneavoastra de garantie legala

Intrebati despre produs

Aveti o intrebare despre acest produs? Trimiteti-ne mesajul si va raspundem pe e-mail.

* Campuri obligatorii

Recenzii

Evaluare ★★ ★★ ★★ ★★ ★★

Autentifica-te pentru a lasa o recenzie.

Tehnologie
Cu fir
Tip casti
Pe urechi
Material
Lemn
Tip de lemn
Cires
Dimensiune difuzor
Ø 40 mm
Driver
Difuzor dinamic
Magnet din neodim
Da
Bobina CCAW
Da
Impedanta
32 Ohm
Sensibilitate
110 dB ± 3 dB
Putere nominala de intrare
10 mW
Microfon
nu
Cablu
120 cm, TPE
Dimensiuni casti
15 x 17 x 7 cm (cu ambalaj: 19 x 24, 5 x 9 cm)
Greutate casti
0,22 kg (cu ambalaj: 0,38 kg)

Produse similare

Casti Wireless cu Anc F8A Kruger&Matz
KM0677-BK Casti Wireless cu Anc F8A Kruger&Matz
219.00 Lei
Casti Gamer Kids Kruger&Matz Roz
KM0658 Casti Gamer Kids Kruger&Matz Roz
129.00 Lei
Casti Audio Bluetooth Wave Negru Kruger&Matz
KM0624 Casti Audio Bluetooth Wave Negru Kruger&Matz
89.00 Lei
Casti Wireless cu Anc Street 4 Kruger&Matz
KM0676-BK Casti Wireless cu Anc Street 4 Kruger&Matz
159.90 Lei
Casti Audio Studio Pro Kruger&Matz
KM0888 Casti Audio Studio Pro Kruger&Matz
279.00 Lei
Casti Wireless cu Anc F8A Kruger&Matz
KM0677-BG Casti Wireless cu Anc F8A Kruger&Matz
219.00 Lei
Casti Audio Studio Dj Kruger&Matz
KM0886 Casti Audio Studio Dj Kruger&Matz
149.00 Lei
Casti Audio BT Street 3 Albe Kruger&Matz
KM0653 Casti Audio BT Street 3 Albe Kruger&Matz
209.90 Lei
Casti Abanos Kruger&Matz
KM0880EB Casti Abanos Kruger&Matz
329.90 Lei
Casti Audio BT Street 3 Negre Kruger&Matz
KM0651 Casti Audio BT Street 3 Negre Kruger&Matz
209.90 Lei
Casti Audio Kruger&Matz (Artar)
KM0660MP Casti Audio Kruger&Matz (Artar)
249.90 Lei
Casti Audio Bluetooth Street Kids Kruger&Matz
KM0656 Casti Audio Bluetooth Street Kids Kruger&Matz
119.90 Lei

Vizualizare rapida

Garantia legala de conformitate

Notificarea armonizata a Uniunii Europene privind garantia legala de conformitate: consumatorii beneficiaza de cel putin doi ani de garantie legala pentru bunurile vandute in Uniunea Europeana.

Informatii despre garantii pe portalul Europa ta